BAYDER, Dündar’la ‘devam’ dedi

03.09.2019
3.358
BAYDER, Dündar’la ‘devam’ dedi

Bayburt Tarih-Kültür ve Edebiyat Derneği (BAYDER) 4. Olağan Genel Kurul Toplantısı gerçekleştirildi. Kurucu başkan Fatih Dündar, tek aday olarak girdiği seçimde oy birliği ile yeniden başkan seçildi.

BAYDER Kültür Salonu’nda gerçekleşen kongrenin divan başkanlığını Veysel Gider üstlenirken, divan üyeliklerinde ise Hayriye Şengün ve Neslibir Topçuoğlu yer aldı.

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan kongrede dernek faaliyet raporu, taslak bütçesi okunarak oy birliği ile ibraz edildi. Tüzük değişikliği genel kurulda görüşüldü ve kabul edildi.
Seçimlerle devam eden kongreye tek aday olarak giren Fatih Dündar yeniden başkan seçilirken, yönetim kurulunda; Hüseyin Akdoğan, H. Murat Okutmuş, Yıldıray Kurnaz, Hayriye Şengün, İsmail Öksüz ve Şerife Demirtaş yer aldı.

Seçimlerin ardından teşekkür konuşması yapan BAYDER Başkanı Fatih Dündar, derneğin kuruluşundan bugüne emeği olan tüm üyelere ve yöneticilere teşekkür ederek, dernek faaliyetlerinin yeni dönemde de BAYDER’e yakışırcasına daha da geliştirilerek devam edeceğini belirtti.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.